Kurumsal

Kurumsal

Misyonumuz

Kurumların dijital dönüşüm yolculuğunda ihtiyaçlarına yönelik danışmanlık ve özgün hizmetler sunarak BT sektöründe lider konumda bulunmak ve hem partnerlerimiz hem de müşterilerimiz ile iş ortaklığımız sonucu doğan güven ekosistemini Türkiye’nin tüm kurumlarında yaşatmaktır.

Kurumsal

Vizyonumuz

Sektör ihtiyaçlarını öngörebilmek, öngörüler üzerine adımlar atmak, yerli yazılım ve kaynaklar ile yeni çözümler üreterek Türkiye’de ve global pazarda lider olmaktır.

Stratejik Kurumsal Hedeflerimiz

İşte Mükemmellik

Mutlu çalışan profili, herkes için daha iyi bir gelecek misyonu ile sosyal sorumluluk projeleri, etkili finans ve risk yönetimi

Büyüme

Faaliyet alanlarının genişletilmesi Çeşitlendirme stratejisi doğrultusunda yeni ürünler ile pazarda fark yaratma

Inovasyon

Sektör ihtiyaçlarını saptayarak, derin know-how ile, pazarda olmayan çözümler ve hizmetlerin üretimi

Ortak Değerler

Kurumsal

Mükemmelliyetçilik

Yüksek disiplin prensibinden taviz vermeden, tüm proje süreçlerinde, operasyonel mükemmelliği sağlayamak için adanmışlık içerisinde çalışırız.

Kurumsal

Müşteri Odaklıklık

Markamıza yakışır biçimde müşterilerimiz için daima en üst düzey hizmeti sağlamak öncelikli görevimizdir.

Kurumsal

Sorumluluk

Prensiplere bağlı olmak kültürümüzün en önemli yapı taşıdır. Bu doğrultuda yaptığımız işin tüm yönlerine hakim olarak mükemmele ulaşma sorumluluğu ile çalışırız.

Company

Yenilikçilik

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman teknik kadromuz ile müşterilerimize katma değer sağlayan projeler üretirken aynı zamanda sektörde fark ettiğimiz ihtiyaçlara yönelik yeni ürünler geliştirerek BT sektörünü daima ileriye taşırız.

Company

Bütüncül Dürüstlük

Her koşulda dürüstlük ilk önceliğimizdir. Söylediğimizi yapar, yaptığımız tüm işlerin sorumluluğunu taşırız.

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

Bir çocuk gelişir, dünya değişir.

Eğitimin öneminin farkındayız. Çocukların ve gençlerin maddi zorluklar, aile kayıpları ve dezavantaj sağlayan sağlık durumlarının önlerinde bir engel teşkil etmesine izin vermemek üzere her yılın sonunda çeşitli üniversiteler ve Sivil Toplum Kuruluşları ile düzenli bağışımızı gerçekleştiriyoruz.

Company
BT Hizmet Yönetimi NOC Sistemleri